Подробная карта беларуси для android nm3 - �гровой портал. Microsoft office 2010 rus crack - Файловый архив. Mitsubishi canter руководство по эксплуатации и ремонту - БигFILES. Події

Пошук по сайту

Події

Останні події та все що відбувається у нашому житті.«ПІКНІК НА УЗБІЧЧІ»: як це було
(9 Голосів)

Події останніх десятиліть, трагедія Чорнобиля й інших техногенних катастроф, а також нещодавні сумні події на Фукусімі продемонстрували людству, який неймовірно крихкий і вразливий наш світ, як легко опинитися в легендарній «сталкерській зоні», на узбіччі нормального світу…

Усіх охочих обговорити проблему збереження традиційних культур в умовах техногенних катастроф та антропогенного впливу 13 квітня 2011 року запросив до Музею Івана Гончара колектив Інформаційно-аналітичної агенції «Наш час» на чолі з директором Тетяною Харламовою.

Детальніше...
 
Презентація книги «Наукова спадщина Олега Ольжича»
(3 Голосів)

5 лютого 2009 р. у Будинку вчителя, відбулася презентація книги «Наукова спадщина Олега Ольжича», Михайла Відейка та Сергія Кота, яка вийшла в серії «Невідома Україна» Інформаційно-аналітичної агенції «Наш час».

Детальніше...
 
Презентація першої книжки серії «Невідома Україна» у Київській астрономічній обсерваторії
(3 Голосів)

«НЕВІДОМА УКРАЇНА»: СТАРТ ІЗ СЮРПРИЗОМ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Інтрига чатувала вже на вході до обсерваторії — дівчата, загадково всміхаючись, вручали посвідчення учасника «Польоту до «Невідомої України» з підписом українського космонавта Леоніда Каденюка. Більше того, Леонід Костянтинович разом із науковцями, студентами, журналістами також узяв участь у «Польоті…» Оскільки ж музично-театралізоване дійство зі старт-сюрпризом (а може, то був не феєрверк, а зорепад?!) відбувалося на історичному місці — майданчику спостережень зі знаменитим старовинним телескопом, відчуття приналежності до безмежжя космосу, його величі й таємничості було гарантоване кожному.

Так яскраво і винахідливо минулої п’ятниці у Київській астрономічній обсерваторії відбулася презентація першої книжки серії «Невідома Україна» — «Київське вікно у Всесвіт» ( Інформаційно-аналітична агенція «Наш час». Київ — 2006). Започатковуючи цей книжковий проект виданням про історію першої і найдавнішої української обсерваторії, його ініціатори, безумовно, не прогадали. І, можливо, саме космічна тематика наштовхнула їх на оригінальну презентацію книжки та власне проекту.

Детальніше...